20%

تخفیف

برای کتابهای جدید

کد تخفیف شما:

haraj97

مجموعه اثرهنری

خوش آمدید

ما میلیونها خریداران و فروشندگان در سراسر جهان را به هم متصل می کنیم، توانمند ساختن مردم و ایجاد فرصت های اقتصادی برای همه.

در بازارهای ما، میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان، هر دو آنلاین و آفلاین، به ایجاد، فروش و خرید کالاهای منحصر به فرد متصل می شوند. ما همچنین طیف گسترده ای از خدمات و ابزار فروش را ارائه می دهیم که به کارآفرینان خلاق کمک می کند تا کسب و کار خود را شروع کنند، مدیریت و مقیاس دهند. ماموریت ما این است که بازاریابی تجارت را به طریقی انجام دهیم که یک جهان مؤثر و پایدار را ایجاد می کند و ما متعهد به استفاده از قدرت کسب و کار برای تقویت جوامع و توانمند سازی مردم هستیم.
45M

محصولات

1.8M

فروشندگان فعال

30.6M

خریداران فعال

ت2.64M

فروش خالص سالانه

تاریخچه ما

فرهاد عباس‌پور
آبان 1383
فرهاد عباس‌پور نمین در سال 1383 اولین قدم را در راه استقلال کاری خویش برداشته و هنر را به عنوان زمینه فعالیت خود انتخاب کرد
فرهاد عباس‌پور
مرداد 1385
اولین تجربه حرفه‌ای خود را در زمینه اجرایی برداشت.
فرهاد عباس‌پور
بهمن 1387
به عنوان هنرمند حرفه‌ای و مدیر مجموعه «اثرهنری» آرمان‌های خود را پایه‌ریزی کرد.
شیرین مرزبان
شهریور 1388
اضافه شدن خانم شیرین مرزبان به عنوان تصویرساز حرفه‌ای و تولید کننده محصول هنری و صنایع‌دستی به گروه هنری «اثرهنری» و تکمیل کادر مدیریتی مجموعه اثرهنری.
Arm-Asarnameh-2
خرداد 1391
اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
مجموعه اثرهنری
از سال 1385 تا کنون
تولید آثارهنری در زمینه گرافیک، تصویرسازی، صنایع دستی و تبلیغات | اقدام به تأسیس سایت آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه»، سایت هنری، خبری و تحلیلی ویژه هنرهای تجسمی «اثرهنری»، سایت فروش آثارهنری، صنایع دستی و تبلیغاتی «فروشگاه اثرهنری»، سایت ثبت سفارش آنلاین ویژه طراحی گرافیک، تصویرسازی و تبلیغات

دیدار با رهبران ما

رابرت داونی جونیور

سئو

رابرت داونی جونیور

سئو
شیرین مرزبان

شیرین مرزبان

مدیر مجموعه «اثرهنری» ـ مدیر بخش تصویرسازی و صنایع دستی
فرهاد عباس‌پور

فرهاد عباس‌پور نمین

مدیر مجموعه «اثرهنری» ـ مدیر بخش گرافیک، تبلیغات و فروش

رابرت داونی جونیور

سئو

رابرت داونی جونیور

سئو

رابرت داونی جونیور

سئو

جوایز و شناخت

رهبران صنعت و نفوذگران، Overstock را به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های خرده فروشی در ایالات متحده تشخیص دادند، رتبه بندی بالا برای رضایت مشتری و کارکنان.

دسته بندی ها