قرارداد ما

مجموعه اثرهنری قصد دارد با ایجاد فضای تخصصی و حرفه‌‌ای خدمات فروش و ارائه آثار هنری را برای هنرمندان و فروشندگان آثار هنری تسهیل نماید. در این خصوص دو نوع همکاری در این سایت قابل ارائه خواهد بود. قرارداد فروش آثار هنری و قرارداد غرفه‌داری.

1-1) قرارداد فروش آثار هنری :
در این نوع قرارداد مجموعه اثرهنری به عنوان فروشنده و مجموعه‌دار، با هنرمند، تولیدکننده یا خالق اثر هنری جهت فروش آثار همکاری خواهد کرد. نحوه فعالیت به این گونه خواهد بود که هنرمند به عنوان صاحب اثر و مالک تمام یا بخشی از امتیاز اثرهنری به عنوان نماینده (در صورت فعالیت گروهی) با مجموعه اثرهنری قراردادی جهت فروش اثرهنری با قیمت توافق شده که بخشی از آن به عنوان درصد فروش متعلق به مجموعه اثرهنری خواهد بود، منعقد خواهد کرد.

در این نوع قرارداد ارائه اثر با هنرمند و ایجاد بستر فروش با مجموعه اثرهنری خواهد بود. لازم به ذکر است که هر دو طرف ملزم به رعایت مفاد قرارداد و تعهدات خود خواهند بود و در صورت تخلف طبق قرارداد مذکور عمل خواهد شد.

1-2) قرارداد غرفه‌داری :
در این نوع قرارداد هنرمند یا گروهی از هنرمندان در سایت فروشگاه اثرهنری اقدام به ثبت و ایجاد غرفه کرده و طبق شرایط و مقررات مربوط به مجموعه اثرهنری و فروشگاه اثرهنری، اقدام به معرفی، ارائه و فروش آثار هنری خود خواهند کرد.

در این نوع قرارداد قیمت توسط صاحب غرفه مشخص خواهد شد و درصدی از آن بعد از فروش متعلق به فروشگاه اثرهنری خواهد بود. فروشنده و غرفه‌دار ملزم به رعایت بند‌های قرارداد بوده و باید مطابق با ضوابط و مقررات حاکم بر فروش اینترنتی را رعایت نموده و از اعتماد مخاطب سوءاستفاده ننماید.
طبیعی است که در صورت تخلف علاوه بر جریمه نقدی و حذف غرفه، هرگونه خسارت ناشی از فروش محصول که منجر به نارضایتی خریدار گردیده از وی اخذ خواهد شد.

بازدیدها: 127

حفاظت از داده ها

فروشگاه اثرهنری و تمام غرفه‌دارانی که با مجموعه اثرهنری در ارتباط هستند ملزم به رعایت قوانین مقررات فضای مجازی و حفظ حریم خصوصی افراد، مخاطبین و خریداران خواهند بود.
تمام اطلاعات موجود در این مجموعه به صورت محرمانه نگهداری خواهد شد و هرگونه سوءاستفاده از آن از طرف هر شخصی جرم تلقی خواهد شد.

بازدیدها: 127

پرداخت

قیمت آثار هنری و محصولات فروشگاه اثرهنری توسط فروشگاه اثرهنری، توافق بین هنرمند و فروشگاه و یا از طریق غرفه‌دار تعیین می‌گردد و به عنوان قیمت نهایی محصول تلقی شده و خریدار ملزم به پرداخت آن خواهد بود.

در حال حاضر نوع پرداخت به صورت کارت به کارت به شماره کارت 6362141809751945 و یا به شماره حساب 0100228442000 به نام فرهاد عباس‌پور نمین نزد بانک آینده،‌ خواهد بود.

فروشگاه اثرهنری و امور مالی فروشگاه، بعد از اتمام دوره بازگشت هفت روزه محصول و کسر درصد فروش محصول و کسر مالیات‌های مقرر شده در قرارداد، با غرفه‌داران و هنرمندانی که آثارشان خریداری شده، تسویه حساب خواهد کرد.

هزینه پست و ارسال محصول، بسته‌بندی به عهده خریدار خواهد بود و متناسب با نوع درخواست مشتری به صورت پیش‌کرایه دریافت و یا توسط مشتری به صورت پس‌کرایه پرداخت خواهد شد.

بازدیدها: 127

برگشت

همه محصولات این مجموعه با ضمانت هفت روزه برگشت به شرط سلامت فیزیکی محصول، ارائه می‌شود. در صورت شکستگی یا نقص فیزیکی یا ارسال ناقص توسط فروشنده، خریدار می‌تواند با ارائه شکایت خود به مدیر فروش و مدیران مجموعه را از شرایط موجود مطلع نمایند. طبیعی است که نسبت به شرایط موجود نسبت بازگشت یا تعویض محصول اقدام خواهد شد.

در صورتی که محصول به صورت اشتباه یا ناقص ارسال شده باشد، خریدادر می‌تواند محصول مورد نظر را عودت داده و هزینه خود را دریافت نماید. در صورت وجود نقص می‌تواند با مدیر فروش جهت تکمیل محصول مورد نظر مذاکره نماید. مجموعه اثرهنری ملزم به تکمیل نواقص موجود در محصول خواهد بود و در صورت عدم رضایت مشتری ملزم به بازگرداندن و بازگردادن وجه مشتری خواهد بود.

در صورتی که محصول به صورت کامل ارسال شده و در مسیر ارسال دچار نقص یا شکستگی شده باشد، با هماهنگی مدیر فروش مجموعه اثرهنری شرکت حمل و نقل و اداره پست مسئول بازگشت وجه و خسارت ناشی از آن خواهد بود.
تبصره : در صورتی که بسته‌بندی نادرست منجر به خسارت شده باشد، فروشگاه ملزم به بازگشت وجه به مشتری و بازپسگیری محصول خواهد بود.

اگر مشتری بعد از خرید به هر دلیلی درخواست مرجوع کردن محصول را داشته باشد، باید قبل از ارسال محصول مدیران فروش را از تصمیم خود مطلع نماید تا محصول ارسال نگردد. اما اگر بعد از ارسال محصول اقدام نماید، خریدار بعد از هماهنگی با مدیرفروش، باید محصول را بدون بازکردن بسته‌بندی همانگونه که ارسال شده مرجوع نماید. هزینه پست و باربری به عهده مشتری خواهد بود. در صورت تأیید سلامت محصول توسط مدیران فروش، وجه دریافتی از فروش محصول به حساب خریدار عودت داده خواهد شد.

بازدیدها: 127

بازدیدها: 127

منو اصلی فروشگاه